Młodszy Specjalista ds. Employer Brandingu z orzeczeniem o niepełnosprawności - praca zdalna dla osób z całej Polski

[Firmowe] - Marketing / PR / media

Informacje dodatkowe

Typ ogłoszenia: Szukam pracownika
Zarobki: 4300
Rodzaj umowy:: umowa o pracę

Opis

BPO Network Sp. z o.o.

Poszukujemy osoby do pracy zdalnej z lekkim piórem i chęcią do pracy.

Nasz klient to jedna z największych firm okulistycznych w Polsce. Pracuje w niej bardzo duża grupa osób z niepełnosprawnością.

Zapraszamy

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Employer Brandingu z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

● Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

● Preferowane wykształcenie wyższe (np. Polonistyka, Marketing)

● Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

● Obsługa pakietu Microsoft Office

● Bardzo dobrą umiejętnością zarządzania kilkoma projektami jednocześnie

● Kreatywność i lekkie pióro

● Samodzielność i skrupulatność

● Własny komputer

● Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

● Odpowiedzialność za rozwój profilu na Linkedin

● Wsparcie w realizacji wewnętrznych projektów z zakresu HR

● Dbanie o budowanie dobrego wizerunku firmy

Oferujemy:

● Pracę zdalną

● Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy

● Wynagrodzenie 4300 zł brutto (rzeczywista praca około 5h dziennie) w okresie próbnym

● Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN

● Opiekę ze strony BPO NETWORK (psycholog, pedagog, prawnik, kadrowa)

● Bony na produkty firmy

● Dodatek za używanie własnego komputera

● Możliwość skorzystania z pakietu Luxmed

● Możliwość korzystania z ubezpieczenia

● Fundusz świadczeń pracowniczych

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia

503 460 566

nwalkiewicz@bponetwork.pl

rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ

Wyślij wiadomość

Cena: 4 300.00 PLN

Dodał(a): RekrutacjaBPO

Telefonpokaż telefon... Emailpokaż email...

Lokalizacja: praca zdalna w miejscu zamieszkania

Przestrzegaj kilka zasad bezpieczeństwa podczas transakcji

1. Umów się na spotkanie osobiście z drugą stroną transakcji
2. Koniecznie sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty.
3. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
4. Nigdy nie płać z góry.
5. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub kont bankowych

Jeśli masz podejrzenia, że to ogłoszenie jest oszustwem, koniecznie zgłoś w celu usunięcia ogłoszenia z serwisu! Zgłoś nadużycie

Opublikowano: 2024-04-25    |   Wyświetleń: 14   |   ID Ogłoszenia: 9150   |   Link do ogłoszenia: https://rapto.pl/9150,mlodszy-specjalista-ds-employer-brandingu-z-orzeczeniem-o-niepelnosprawnosci---praca-zdalna-dla-osob-z-calej-polski

100 100 1
4300.00 PLN http://schema.org/InStock http://schema.org/NewCondition OGL-09150 2024-04-25 2024-07-24
9150

Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Ogłoszenia promowane

Zdjęcie produktu

Misoprostol

99,00 PLN

99,00 PLN

Aarthrotec forte mizoprostol 180 zł

180,00 PLN

180,00 PLN

180,00 PLN

180,00 PLN

Dołącz do naszych społeczności

Kategorie ogłoszeń w serwisie Rapto.pl Ogłoszenia w największych miastach Popularne wyszukiwania

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.

Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany

Strzałka w górę