Wróć do spisu aktualności

Zmiany w serwisie Rapto

23-09-2022

W ostatnim czasie wiele zmieniło się pod względem funkcjonalnym i wizualnym w serwisie z darmowymi ogłoszeniami - Rapto.pl

Zacznijmy od strony głównej. W pierwszej kolejności zostały zmienione ikony kategorii, które zostały zaprojektowane na nowo, a także dodane nowe kategorie m.in kategoria zdrowie, kultura i rozrywa oraz noclegi. Menu z kategoriami jest teraz jeszcze bardziej przyjazny w użytkowaniu i znalezieniu odpowiedniego działu z ogłoszeniami. Po wejściu w kategorię np. motoryzacja dostępna jest również bardziej rozbudowana w parametry wyszukiwarka w zależności od działu i kategorii, dzięki czemu łatwiej będzisz mógł znaleźć to czego szukasz.

W kategorii takich jak: samochody osobowe rozwijają się takie parametry jak zakres przebiegu, rodzaj paliwa, kolor pojazdu, moc, czy napęd. Dzięki parametrom dodatkowym znajdziesz wymarzony samochód dla siebie lub inny przedmiot.

Z mniej istotnych zmian na stronie głównej, została przebudowana również stopka serwisu w której znajdziesz nie tylko informacje o serwisie, kanał RSS, program partnerski czy odnośnik do aktualności, ale również linki do naszych kont społecznościowych oraz najpopularniejsze wyszukiwania i ogłoszenia w największych miastach.

Drugą istotną zmianą jest strona z ogłoszeniem. Całość strony została zaprojektowana od nowa pod względem estetycznym, parametry dodatkowe zostały ładnie uporządkowane, zdjęcia, informacje o sprzedającym, a także formularz kontaktowy. Nie mogło zabraknąć również kilku zasad bezpieczeństwa podczas transakcji, którą znajdziesz po prawej stronie pod panelem z informacjami o sprzedającym. 

Trzecią istotną zmianą jest karta użytkownika. Znajdziesz w niej podstawowe informacje o sprzedającym, opis jego działalności, a także aktualnie sprzedawane przedmioty. W przypadku dobrego kontaktu, lub ewentualnych problemów możesz go łatwo ocenić kikając na gwiazdkę nad avatarem. Możesz ocenić profil sprzedawcy od 1 do 5 gwiazdek, po czym system zlicza ilość ocen w średnią. Dzięki takiej ocenie, późniejsi klienci wiedzą z kim można bez problemu robić interesy, a na których warto uważać z różnych powodów. 
Uwaga! Wszelkie próby tworzenia multi-kont i oszustw zostaną wychwycone przez system, a konta będą usuwane przez moderatorów serwisu.

To nie koniec zmian w naszym serwisie. Z biegiem czasu będą wprowadzane kolejne uproszczenia i funkcjonalności. 

Jeśli podoba Ci się serwis, koniecznie podeślij link znajomym! Dziękujemy!Ogłoszenia promowane

Zdjęcie produktu

Beata Bus - busy do Niemiec pomorskie

450,00 PLN

450,00 PLN

Zdjęcie produktu

Beata Bus - busy do Niemiec pomorskie

450,00 PLN

450,00 PLN

Zdjęcie produktu

Beata Bus - busy do Niemiec pomorskie

450,00 PLN

450,00 PLN

Zdjęcie produktu

Beata Bus - busy do Niemiec pomorskie

450,00 PLN

450,00 PLN

Zdjęcie produktu

Aarthrotec forte mizoprostol 180 zł

180,00 PLN

180,00 PLN

Zdjęcie produktu

Misoprostol

99,00 PLN

99,00 PLN

Zdjęcie produktu

Wynajem Podnośników Koszowych /...

80,00 PLN

80,00 PLN

Dołącz do naszych społeczności

Kategorie ogłoszeń w serwisie Rapto.pl Ogłoszenia w największych miastach Popularne wyszukiwania
Facebook
Strzałka w górę