KOMORNIK - INFORMACJE DOTYCZĄCE WEJŚCIA NA TWOJE TERYTORIUM

[Firmowe] - Doradztwo finansowe - Nowe


KOMORNIK - INFORMACJE DOTYCZĄCE WEJŚCIA NA TWOJE TERYTORIUM

Informacje dodatkowe


Opis

KOMORNIK - INFORMACJE DOTYCZĄCE WEJŚCIA NA TWOJE TERYTORIUM


Szanowni Państwo,
Poniżej przedstawiamy siedem istotnych informacji dotyczących sytuacji, w których komornik może wejść na Państwa terytorium:
1. Egzekucja komornicza: Komornik może wejść na Państwa terytorium w przypadku prowadzenia egzekucji komorniczej. Dotyczy to sytuacji, gdy dłużnik nie wywiązał się z zobowiązań finansowych i w wyniku tego powstało postanowienie o zajęciu majątku.
2. Dług publiczny: Jeśli jesteście Państwo dłużnikiem wobec instytucji państwowych, takich jak urzędy skarbowe czy Zakład Ubezpieczeń Społecznych, komornik może wejść na Państwa terytorium w celu egzekucji zaległych płatności.
3. Zadłużenie hipoteczne: W przypadku zadłużenia hipotecznego, komornik może wejść na Państwa terytorium w celu sprzedaży nieruchomości, która stanowi zabezpieczenie kredytu hipotecznego.
4. Długi wobec firm: Jeżeli posiadają Państwo zaległe płatności wobec firm, komornik może wejść na Państwa terytorium w celu przeprowadzenia egzekucji z należności.
5. Zobowiązania alimentacyjne: W przypadku, gdy nie są Państwo w stanie wywiązać się z obowiązku płacenia alimentów, komornik może wejść na Państwa terytorium w celu ustalenia źródeł dochodu oraz egzekucji naszych środków zgodnie z tytułem wykonawczym.
6. Karne umowy cywilnoprawne: W przypadku umów cywilnoprawnych, np. umów wynajmu, zakupu na raty lub leasingu, w których jedna ze stron naruszyła ich postanowienia, komornik może wejść na Państwa terytorium w celu wykonania zaległych płatności lub odzyskania mienia.
7. Postępowanie upadłościowe: W przypadku, gdy jesteście Państwo dłużnikiem w trakcie postępowania upadłościowego, komornik może wejść na Państwa terytorium w celu egzekucji majątku i uregulowania zobowiązań wobec wierzycieli.


W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości dotyczących wejścia komornika na Państwa terytorium, prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnić wniosek na naszej stronie.

 

Informacje kontaktowe
Telefon: 695 387 448
Adres e-mail: kontakt@agrogotowka.pl
Strona internetowa: www.agrogotowka.pl
Czekamy na Twój telefon lub wiadomość!

Możliwa współpraca dla pośredników

 

#pożyczkapodzastaw #ziemiarolna #finanse #blogfinansowy #agrogotowka #pożyczkarolnikom #wsparcierolnika #finansowewsparcie #pożyczkapomocnarolnikom #rolnikipotrzebująpomocy #pożyczka #rolnicy #zastawgruntów #agrobiznes #finansowanie #wsparciedlarolników #pożyczkarolnikow #bezbikzkomornikiem #pożyczkapodzastawgruntów #rolnicybezbik #pożyczkabezkomornika #pożyczkaleasingowa #zakuppojazdu #zakupmaszyny #finansowaniepojazdów #finansowaniemaszyn #leasingpojazdowy #leasingmaszynowy #kredytleasingowe #inwestycjemaszynowe #inwestycjepojazdowe #pożyczka #leasing #zwrotna #PożyczkaZabezpieczonaHipoteką #GruntyRolne #FinansowanieRolnictwa #PożyczkiDlaRolników #FinansowanieGospodarstwRolnych #HypotekaNaGruntyRolne #Rolnictwo #Finanse #KredytHipoteczny #finansowaniegospodarstwa #rolnicy #agrogotówka #wsparcierolników #finansewrolnictwie #pomocdlaagrokultury #RestrukturyzacjaFinansowa #OddłużanieBezBarier #AnulujDługTeraz #AntywindykacjaRuchSpołeczny #KomornikZaszkodził #WierzycielBezPrzywilejów #OddłużenieNaszymPrawem #SprawiedliwaRestrukturyzacja #NiechDługOdpływa #AntywindykacjaSiłąSprawiedliwości


Wyślij wiadomość

Dodał(a): Agrogotowka


Telefonpokaż telefon... Emailpokaż email...

Województwo: Cała Polska

Stan: NowyPrzestrzegaj kilka zasad bezpieczeństwa podczas transakcji

1. Umów się na spotkanie osobiście z drugą stroną transakcji
2. Koniecznie sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty.
3. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
4. Nigdy nie płać z góry.
5. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub kont bankowychJeśli masz podejrzenia, że to ogłoszenie jest oszustwem, koniecznie zgłoś w celu usunięcia ogłoszenia z serwisu! Zgłoś nadużycie
Opublikowano: 2024-06-19    |   Wyświetleń: 123   |   ID Ogłoszenia: 5524   |   Link do ogłoszenia: https://rapto.pl/5524,komornik---informacje-dotyczace-wejscia-na-twoje-terytorium


100 100 1
0.00 PLN http://schema.org/InStock http://schema.org/NewCondition OGL-05524 2024-06-19 2024-07-19
5524

Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycieOgłoszenia promowane

Zdjęcie produktu

Wynajem Podnośników Koszowych /...

80,00 PLN

80,00 PLN

Zdjęcie produktu

Misoprostol

99,00 PLN

99,00 PLN

Zdjęcie produktu

Beata Bus - busy do Niemiec pomorskie

450,00 PLN

450,00 PLN

Zdjęcie produktu

Beata Bus - busy do Niemiec pomorskie

450,00 PLN

450,00 PLN

Zdjęcie produktu

Beata Bus - busy do Niemiec pomorskie

450,00 PLN

450,00 PLN

Zdjęcie produktu

Beata Bus - busy do Niemiec pomorskie

450,00 PLN

450,00 PLN

Zdjęcie produktu

Aarthrotec forte mizoprostol 180 zł

180,00 PLN

180,00 PLN

Dołącz do naszych społeczności

Kategorie ogłoszeń w serwisie Rapto.pl Ogłoszenia w największych miastach Popularne wyszukiwania
Facebook

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę