KOMORNIK - INFORMACJE DOTYCZĄCE WEJŚCIA NA TWOJE TERYTORIUM

[Firmowe] - Doradztwo finansowe - Nowe


KOMORNIK - INFORMACJE DOTYCZĄCE WEJŚCIA NA TWOJE TERYTORIUM

Informacje dodatkowe


Opis

KOMORNIK - INFORMACJE DOTYCZĄCE WEJŚCIA NA TWOJE TERYTORIUM


Szanowni Państwo,
Poniżej przedstawiamy siedem istotnych informacji dotyczących sytuacji, w których komornik może wejść na Państwa terytorium:
1. Egzekucja komornicza: Komornik może wejść na Państwa terytorium w przypadku prowadzenia egzekucji komorniczej. Dotyczy to sytuacji, gdy dłużnik nie wywiązał się z zobowiązań finansowych i w wyniku tego powstało postanowienie o zajęciu majątku.
2. Dług publiczny: Jeśli jesteście Państwo dłużnikiem wobec instytucji państwowych, takich jak urzędy skarbowe czy Zakład Ubezpieczeń Społecznych, komornik może wejść na Państwa terytorium w celu egzekucji zaległych płatności.
3. Zadłużenie hipoteczne: W przypadku zadłużenia hipotecznego, komornik może wejść na Państwa terytorium w celu sprzedaży nieruchomości, która stanowi zabezpieczenie kredytu hipotecznego.
4. Długi wobec firm: Jeżeli posiadają Państwo zaległe płatności wobec firm, komornik może wejść na Państwa terytorium w celu przeprowadzenia egzekucji z należności.
5. Zobowiązania alimentacyjne: W przypadku, gdy nie są Państwo w stanie wywiązać się z obowiązku płacenia alimentów, komornik może wejść na Państwa terytorium w celu ustalenia źródeł dochodu oraz egzekucji naszych środków zgodnie z tytułem wykonawczym.
6. Karne umowy cywilnoprawne: W przypadku umów cywilnoprawnych, np. umów wynajmu, zakupu na raty lub leasingu, w których jedna ze stron naruszyła ich postanowienia, komornik może wejść na Państwa terytorium w celu wykonania zaległych płatności lub odzyskania mienia.
7. Postępowanie upadłościowe: W przypadku, gdy jesteście Państwo dłużnikiem w trakcie postępowania upadłościowego, komornik może wejść na Państwa terytorium w celu egzekucji majątku i uregulowania zobowiązań wobec wierzycieli.


W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości dotyczących wejścia komornika na Państwa terytorium, prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnić wniosek na naszej stronie.

 

Informacje kontaktowe
Telefon: 695 387 448
Adres e-mail: kontakt@agrogotowka.pl
Strona internetowa: www.agrogotowka.pl
Czekamy na Twój telefon lub wiadomość!

Możliwa współpraca dla pośredników

 

#pożyczkapodzastaw #ziemiarolna #finanse #blogfinansowy #agrogotowka #pożyczkarolnikom #wsparcierolnika #finansowewsparcie #pożyczkapomocnarolnikom #rolnikipotrzebująpomocy #pożyczka #rolnicy #zastawgruntów #agrobiznes #finansowanie #wsparciedlarolników #pożyczkarolnikow #bezbikzkomornikiem #pożyczkapodzastawgruntów #rolnicybezbik #pożyczkabezkomornika #pożyczkaleasingowa #zakuppojazdu #zakupmaszyny #finansowaniepojazdów #finansowaniemaszyn #leasingpojazdowy #leasingmaszynowy #kredytleasingowe #inwestycjemaszynowe #inwestycjepojazdowe #pożyczka #leasing #zwrotna #PożyczkaZabezpieczonaHipoteką #GruntyRolne #FinansowanieRolnictwa #PożyczkiDlaRolników #FinansowanieGospodarstwRolnych #HypotekaNaGruntyRolne #Rolnictwo #Finanse #KredytHipoteczny #finansowaniegospodarstwa #rolnicy #agrogotówka #wsparcierolników #finansewrolnictwie #pomocdlaagrokultury #RestrukturyzacjaFinansowa #OddłużanieBezBarier #AnulujDługTeraz #AntywindykacjaRuchSpołeczny #KomornikZaszkodził #WierzycielBezPrzywilejów #OddłużenieNaszymPrawem #SprawiedliwaRestrukturyzacja #NiechDługOdpływa #AntywindykacjaSiłąSprawiedliwości


Wyślij wiadomość

Dodał(a): Agrogotowka


Telefonpokaż telefon... Emailpokaż email...

Województwo: Cała Polska

Stan: NowyPrzestrzegaj kilka zasad bezpieczeństwa podczas transakcji

1. Umów się na spotkanie osobiście z drugą stroną transakcji
2. Koniecznie sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty.
3. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
4. Nigdy nie płać z góry.
5. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub kont bankowychJeśli masz podejrzenia, że to ogłoszenie jest oszustwem, koniecznie zgłoś w celu usunięcia ogłoszenia z serwisu! Zgłoś nadużycie
Opublikowano: 2023-10-09    |   Wyświetleń: 40   |   ID Ogłoszenia: 5524   |   Link do ogłoszenia: https://rapto.pl/5524,komornik---informacje-dotyczace-wejscia-na-twoje-terytorium


100 100 1
0.00 PLN http://schema.org/InStock http://schema.org/NewCondition OGL-05524 2023-10-09 2024-01-07
5524

Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycieOgłoszenia promowane

Zdjęcie produktu

Tabletki poronne

99,00 PLN

99,00 PLN

Zdjęcie produktu

Misoprostol

99,00 PLN

99,00 PLN

Zdjęcie produktu

Arthrotec

99,00 PLN

99,00 PLN

Zdjęcie produktu

Arthrotec

99,00 PLN

99,00 PLN

Zdjęcie produktu

Tabletki poronne

99,00 PLN

99,00 PLN

Zdjęcie produktu

Tabletki poronne

99,00 PLN

99,00 PLN

Dołącz do naszych społeczności

Kategorie ogłoszeń w serwisie Rapto.pl Ogłoszenia w największych miastach Popularne wyszukiwania
Facebook

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę