STROLLOWANA REWOLUCJA - najnowsza książka Rafała Ziemkiewicza

[Prywatne] - Książki i Komiksy - new


STROLLOWANA REWOLUCJA - najnowsza książka Rafała Ziemkiewicza
  • STROLLOWANA REWOLUCJA - najnowsza książka Rafała Ziemkiewicza

Informacje dodatkowe

Możliwe wystawienie faktury: tak

Opis

Po ogromnym sukcesie książki "Cham niezbuntowany" ( bestseller – nr. 10 na liście najchętniej kupowanych książek w Polsce w 2020 roku – a ukazała się dopiero w połowie roku ! - jej okładka na drugim obrazku - kliknąć na niego aby powiększyć ) czas na kolejną pozycję tego wybitnego i cenionego w całej Polsce pisarza i publicysty.

Czy najnowsza książka powtórzy wielki sukces poprzedniej ?

Przekonamy się. W każdym razie na pewno warto kupić i przeczytać jak żadną inną z najnowszych, które ukazały się na rynku.

 

Wychowany w wierze, że Zachód to ostoja wolności i demokracji, w najbardziej pijanym widzie nie wyobraziłbym sobie, że ledwie trzydzieści lat po tym, jak komunistyczna zaraza haniebnie wygasła w swym kacapskim mateczniku, opanuje ona umysły Zachodu – „wolnego świata”, jak nazywało się go za moich czasów.

Nie sztuka czuć, że świat się psuje czy wariuje, nie sztuka zauważyć, że nadchodzi koniec świata, sztuka ten koniec świata przeżyć, zrozumieć i w świecie kolejnym znaleźć to, co będzie dobre, co da się wykorzystać i co trzeba rozwijać.

W zalewie informacji o rewolucyjnych zmianach, pandemicznych restrykcjach, politycznych przewrotach, ulicznych zamieszkach, obalaniu pomników i stawianiu nowych, potępianiu tego, co do niedawna było święte i uznawaniu za świętości tego, co do niedawna otaczano pogardą albo lekceważeniem – ustalić, co jest skutkiem, a co przyczyną.

Rewolucji, udanych i nie, mieliśmy w dziejach jeszcze więcej, niż końców świata. Wydaje się więc, że z takim materiałem porównawczym intelektualiści powinni tę dzisiejszą rozebrać na czynniki pierwsze i objaśnić bez żadnego problemu, błyskawicznie. A jednak jakoś nie potrafią.

Moim zdaniem dlatego, że tym razem mamy do czynienia z rewolucją, mimo wszelkich pozorów, zupełnie inną, bezprecedensową.

Strollowaną.

 

Książka znakomicie pokazuje także, jak to będące w awangardzie tejże współczesnej rewolucji lewactwo ( czy to czerwone , niebieskie , zielone czy też "tęczowe" , feminazistki , aborcjonistki , ekoświry , homoterroryści i tem podobna sfołocz ) chore z nienawiści do wszystkiego co tradycyjne , konserwatywne i normalne zapętliło się samo w swojej pokręconej i popier....... ideologii i jak zjada własny ogon próbując wyprzedzić w byciu coraz bardziej "postępowym i nowoczesnym" następnych młodych "(pos)tępaków", którzy już depczą im po piętach i wymyślają coraz to nowsze i coraz bardziej pokręcone idee , plany czy "porządki", które będą chcieli wprowadzić w życie jak tylko dorwą się do władzy a z którymi już kolidują poglądy , idee i działania tego "zacofanego" lewactwa które było tuż przed nimi.

 

Autor dowodzi również w książce, że ta obecna rewolucja dostała się pod kontrolę globalnych korporacji i jak to "zawodowi rewolucjoniści" ( różnej maści tak zwani aktywiści od eko... po homo... ) stali się tak naprawdę obecnie tylko marionetkami i użytecznymi idiotami sterowanymi przez globalistów , politykierów , banksterów i "białe kołnierzyki" kierujące największymi firmami świata. A wszystko po to aby współcześni "wyzyskiwacze" ludu pracującego mogli uniknąć tragicznego losu wyzyskiwaczy i kapitalistów z XX wieku w wielu krajach przez które przetoczyła się rewolucja komunistyczna. Bo po cóż ci "rewolucjoniści" a tak naprawdę zwykłe pasożyty, które nie skalały się jakąś pożyteczną pracą mieliby odcinać rękę która ich karmi i to dobrze karmi różnymi stypendiami , dotacjami czy darowiznami czyli tak naprawdę łapówkami za to, że ich działalność zakończy się tylko na wrzeszczeniu; Wolność , Równość , Braterstwo ( a dziś jako zamiennik braterstwa tzw. tolerancja ) i jeszcze ekologizm jako nowa religia - i nie posuną się ani o krok dalej dla obopulnych korzyści ( "wyzyskiwacze" zachowają swoje życie i majątki a "rewolucjoniści-aktywiści" będą żyć dzięki nim na wysokim poziomie jak pączki w maśle wciskając kit swoim z reguły młodym – a więc naiwnym – wyznawcom, jak to niby walczą o klimat , tolerancję , równość , prawa zwierząt itp. , itd. ).

 

Tak czy siak musimy pamiętać szczególnie My Polacy doświadczeni przez cały XX wiek, że drogą do wprowadzenia tych obłąkanych ideologi będą w końcu wykluczenie ( tych co nie uznają tzw. poprawności politycznej ), dyskryminacja , obozy , więzienia , egzekucje a na sam koniec miliony trupów które znów trzeba będzie wydobywać z dołów śmierci i chować w godny sposób gdy tylko ten szał "postępu , tolerancji i nowoczesności" się zakończy tak jak zakończyły się poprzednie próby "uszczęśliwienia" na siłę ludzkości lub jej części ( Rewolucja Francuska , komunizm , nazizm itp. czyli lekko licząc około 150 milionów ludzkich trupów – zamordowanych , zamęczonych , zagłodzonych itd. a wszystko w imię "wolności , postępu i dobrobytu" ).

 

Jest jeszcze czas by nie ulec temu szaleństwu albo się opamiętać w przypadku tych, którzy już mu ulegli.

 

KSIĄŻKA DO NABYCIA W KSIĘGARNIACH I W SKLEPIE INTERNETOWYM AUTORA ( wraz z jego poprzednimi bestsellerami ) DO KTÓREGO MOŻNA WEJŚĆ PRZEZ TEN LINK ( kliknąć na niego aby wejść ) -> https://ziemkiewicz.sklep.pl/ 

 

WEJŚCIE NA STRONĘ INTERNETOWĄ RAFAŁA ZIEMKIEWICZA Z CIEKAWYMI WIDEOBLOGAMI , ARTYKUŁAMI , FELIETONAMI , ZDJĘCIAMI I INFORMACJAMI O AUTORZE PRZEZ TEN LINK ( kliknąć na niego aby wejść ) -> https://ziemkiewicz.info/ 

 


Wyślij wiadomość

Emailpokaż email...

Województwo: Cała Polska

Lokalizacja: Warszawa

Stan: NowyPrzestrzegaj kilka zasad bezpieczeństwa podczas transakcji

1. Umów się na spotkanie osobiście z drugą stroną transakcji
2. Koniecznie sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty.
3. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
4. Nigdy nie płać z góry.
5. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub kont bankowychJeśli masz podejrzenia, że to ogłoszenie jest oszustwem, koniecznie zgłoś w celu usunięcia ogłoszenia z serwisu! Zgłoś nadużycie
Opublikowano: 28-06-2022    |   Wyświetleń: 63   |   ID Ogłoszenia: 388   |   Link do ogłoszenia:


In stock

Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Ogłoszenia promowane

Zdjęcie produktu

AUDI A4 w pakiecie S-line, 2.0 TFSI...

134 700,00 PLN

134 700,00 PLN

Zdjęcie produktu

AUDI A4 w pakiecie S-line, 2.0 TFSI...

134 700,00 PLN

134 700,00 PLN

Zdjęcie produktu

AUDI A4 w pakiecie S-line, 2.0 TFSI...

134 700,00 PLN

134 700,00 PLN

Zdjęcie produktu

AUDI A4 w pakiecie S-line, 2.0 TFSI...

134 700,00 PLN

134 700,00 PLN

Zdjęcie produktu

AUDI A4 w pakiecie S-line, 2.0 TFSI...

134 700,00 PLN

134 700,00 PLN

Dołącz do naszych społeczności

Kategorie ogłoszeń w serwisie Rapto.pl Ogłoszenia w największych miastach Popularne wyszukiwania
Facebook

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę